Świąteczna kampania marki ergokantor.pl – dla melomanów i nie tylko…
Już dziś startuje świąteczna kampania marki ergokantor.pl. Firma wraz z polskimi artystami – muzykami przygotowała nowatorską kampanię. Tym razem to my dajemy coś naszym Klientom – coś dla ucha i dla duszy… Wszystkich czeka wiele atrakcji i niespodzianek!
2015-12-01, 07:00

1 grudnia 2015 r. ruszyła świąteczna kampania marki ergokantor.pl. Motywem przewodnim wszystkich materiałów jest logo marki „odziane” w świąteczne dodatki. Akcja jest wsparta zintegrowanymi działaniami na portalach społecznościowych oraz promocjami konsumenckimi.

Dla każdego zainteresowanego Klienta firmy i nie tylko, udostępnimy 3 oryginalne i wyjątkowe aranżacje kolęd wraz z filmami wyprodukowanymi na tą okazję.

Nasze pianistki: AHHA Piano Duo Agata Hołdyk & Aleksandra Hałat zaraziły nas swoją pasją do muzyki, a aranżer Sebastian Thiel przygotował dobrze wszystkim znane utwory w nowej odsłonie. O artystach będzie później…

W ramach akcji świątecznej przez cały grudzień będą organizowane różne aktywności i promocje! Aby być na bieżąco wystarczy polubić profile społecznościowe marki (facebook, twitter, google plus, LinkedIn i Youtube) i… brać aktywnie udział w tym co się będzie działo!

Życzymy Wszystkim Radosnych Świąt Bożego Narodzenia – mówi Prezes Roman Rosiński w imieniu całego zespołu ergokantor.pl

Nad kreacją czuwała agencja Qdesign Piotr Szostek z Bielska-Białej.

 

 

o ergokantor.pl

ergokantor.pl to internetowy serwis wymiany walut dla osób indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Kursy walut na ergokantor.pl są aktualizowane co 15 sekund, opierają się na rzeczywistych notowaniach z rynku Forex, co gwarantuje korzystne kursy walut i rzeczywiste oszczędności dla Klienta. Spółka Goldem Sp. z o.o. – właściciel ergokantor.pl, dysponuje kapitałem w wysokości 1 mln złotych, co jest jednym z najwyższych w branży niebankowych podmiotów wymiany walut online.

KONTAKT / AUTOR
Gabriela Kłaptocz
Media Menadżer
ergokantor.pl
664-417-700
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy