Szanowni Państwo,
Szanowni Państwo, W dniu 3. października br., tj. czwartek, Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) ma zabrać głos ws. kredytów frankowych. A to może spowodować tąpnięcie na rynku nie tylko wśród banków, ale też zachwiać polskim wzrostem gospodarczym oraz kursem polskiej waluty. W związku z tym - czas realizacji transakcji, z przyczyn niezależnych od nas (np. czas realizacji przelewów bankowych), może zostać wydłużony. Należy wziąć pod uwagę: ewentualne luki cenowe, duże wahania cenowe oraz rozszerzony spread w dniach od 30. września do 4. października br.. W związku z powyższym od dnia 30. września 2019 do odwołania, skracamy czas realizacji przelewu środków do kantoru do 30 min od momentu dokonania zlecenia transakcji niezależnie od kwoty transakcji, pod rygorem anulowania transakcji przez kantor. Chcemy Państwa zapewnić, iż z naszej strony będziemy dokładać wszelkich starań, aby realizacja transakcji przebiegała bez zakłóceń. Zespół ergokantor.pl
2019-09-26, 13:27
Szanowni Państwo,
W dniu 3. października br., tj. czwartek, Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) ma zabrać głos ws. kredytów frankowych. A to może spowodować tąpnięcie na rynku nie tylko wśród banków, ale też zachwiać polskim wzrostem gospodarczym oraz kursem polskiej waluty.

W związku z tym - czas realizacji transakcji, z przyczyn niezależnych od nas (np. czas realizacji przelewów bankowych), może zostać wydłużony.

Należy wziąć pod uwagę: ewentualne luki cenowe, duże wahania cenowe oraz rozszerzony spread w dniach od 30. września do 4. października br..

W związku z powyższym od dnia 30. września 2019 do odwołania, skracamy czas realizacji przelewu środków do kantoru do 30 min od momentu dokonania zlecenia transakcji niezależnie od kwoty transakcji, pod rygorem anulowania transakcji przez kantor.

Chcemy Państwa zapewnić, iż z naszej strony będziemy dokładać wszelkich starań, aby realizacja transakcji przebiegała bez zakłóceń.

Zespół ergokantor.pl
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.