Szanowni Klienci!
Szanowni Klienci! Uprzejmie informujemy, że platforma ergokantor.pl jest niedostępna dla naszych Klientów, ponieważ jesteśmy w trakcie migracji systemów i łączenia się z innym podmiotem, czego wynikiem będzie system bogatszy w nowe możliwości i nowe usługi finansowe. Nasz dział IT przygotowuje system do ponownego funkcjonowania, a o dalszych postępach prac będziemy informować Państwa na bieżąco. Za utrudnienia przepraszamy. Zespół ergokantor.pl
2019-02-27, 08:39
Szanowni Klienci!

Uprzejmie informujemy, że platforma ergokantor.pl jest niedostępna dla naszych Klientów, ponieważ jesteśmy w trakcie migracji systemów i łączenia się z innym podmiotem, czego wynikiem będzie system bogatszy w nowe możliwości i nowe usługi finansowe.

Nasz dział IT przygotowuje system do ponownego funkcjonowania, a o dalszych postępach prac będziemy informować Państwa na bieżąco.

Za utrudnienia przepraszamy.
Zespół ergokantor.pl
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.