google+
Dziękujemy za nadesłane opinie. Motywują nas do dalszego działania.
http://www.opineo.pl/opinie/goldem-sp-z-o-o
2016-02-19, 15:30
facebook
Jak wymieniać waluty przez internet i na tym oszczędzać?

Kiedy ostatni raz płaciłeś rachunek za telefon na poczcie? A kiedy wysłałeś tradycyjny list, a nie e-maila albo wypłacałeś pieniądze z konta w oddziale banku? Pewne rzeczy właściwie przestaliśmy robić tak, jak mieliśmy w zwyczaju jeszcze kilkanaście lat temu. Dlaczego więc nie przestać korzystać ze stacjonarnych kantorów i nie zastąpić ich kantorami internetowymi? Zwłaszcza, że w ten sposób można sporo oszczędzić i zadbać o bezpieczeństwo swoich pieniędzy.Kantor online lepszy niż stacjonarny.

http://ergokantor.pl/jak-wymieniac-waluty-przez-internet-i-na-tym-oszczedzac.html
2016-02-19, 12:35
Konkurs Walutowy ergokantor.pl
Tablet Samsung Galaxy TAB S2 i Smartfon Samsung Galaxy S6 EDGE od ergokantor.pl!
Sprawdź się i wygraj aż 2 nagrody w Konkursie Walutowym!
Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia
2016-02-16, 08:05
google+
Wymieniaj walutę w kantorze internetowym i oszczędzaj!

Dotychczas jeśli chciałeś wymienić walutę – czy to na wakacje, czy też w celach biznesowych – byłeś skazany na stratę nie tylko pieniędzy, ale i czasu. W banku czy kantorze oprócz wysokich marż, czekały kolejki i problemy. Pora by skorzystać z nowoczesnej formy – internetowego serwisu wymiany walut.

http://www.naszekielce.com/?q=internetowy_serwis_wymiany_walutWymieniaj walutę w kantorze internetowym i oszczędzaj! | Nasze KielceDotychczas jeśli chciałeś wymienić walutę – czy to na wakacje, czy też w celach biznesowych – byłeś skazany na stratę nie tylko pieniędzy, ale i czasu. W banku czy kantorze oprócz wysokich marż, czekały kolejki i problemy. Pora by skorzystać z nowoczesnej formy – internetowego serwisu wymiany walut.
2016-02-12, 14:47
facebook
Co zrobić, żeby kredyt walutowy, wzięty na 35 lat, kosztował nas o kilkadziesiąt tysięcy złotych mniej? Wystarczy wiedzieć, jak zaoszczędzić na ratach i spłacać je w odpowiedni sposób.
http://ergokantor.pl/kredyt-we-franku-szwajcarskim---jak-zaoszczedzic-na-ratach-kredytu.html
2016-02-12, 14:39
facebook
10 SPOSOBÓW NA SPRAWDZENIE, CZY TWÓJ KANTOR INTERNETOWY JEST BEZPIECZNY

Kantory internetowe, podobnie jak e-sklepy, działają w Polsce od kilku lat, a mimo to wciąż wiele osób ma obawy o to, czy kantor, któremu powierzają swoje pieniądze, na pewno jest bezpieczny. Wiarygodność kantoru internetowego można sprawdzić w kilka chwil i na wiele sposobów.

http://ergokantor.pl/10-sposobow-na-sprawdzenie_-czy-twoj-kantor-internetowy-jest-bezpieczny.html
2016-02-12, 14:25
google+
Dziękujemy za nadesłane opinie. Motywują nas do dalszego działania.
http://www.opineo.pl/opinie/goldem-sp-z-o-o
2016-02-11, 13:39
facebook
Obserwując kursy walut z dnia na dzień widzimy jedynie niewielkie wahania cen euro, dolarów czy funtów. W dłuższej perspektywie wahania kursów mogą znacząco wpłynąć na wynik finansowy firmy, zarówno importera jak i eksportera. Prowadząc biznes warto wiedzieć, jak minimalizować ryzyko kursowe.
http://www.portalspozywczy.pl/technologie/artykuly/jak-ograniczyc-straty-zwiazane-z-importem-i-wymiana-walut,122305.html
2016-02-11, 13:33
google+
5 pomysłów na oszczędności w firmie dzięki wymianie walut online

Możesz oszczędzić nawet do 8% na jednej transakcji kupna czy sprzedaży waluty, jeśli skorzystasz z oferty internetowych kantorów wymiany walut.
http://nf.pl/przedsiebiorca/5-pomyslow-na-oszczednosci-w-firmie-dzieki-wymianie-walut-online,,54249,2225 pomysłów na oszczędności w firmie dzięki wymianie walut onlineMożesz oszczędzić nawet do 8% na jednej transakcji kupna czy sprzedaży waluty*, jeśli skorzystasz z oferty internetowych kantorów wymiany walut.
2016-02-10, 13:52
facebook
Jak zaoszczędzić na ratach kredytu w walucie obcej?

Mimo że kredyty w obcej walucie czasy swojej świetności mają już za sobą, temat ten pozostaje interesujący dla sporej grupy Klientów - przede wszystkim tych, którzy wciąż je spłacają.

http://prawowity.pl/aktualnosci/18/1,,1388,Jak_zaoszczedzic_na_ratach_kredytu_w_walucie_obcej
2016-02-10, 13:43
google+
Jak nie bać się zmian kursu walut? Wskazówki dla importerów.

Opcje walutowe, kontrakty forward, a może… wymiana waluty online? Importerzy mogą zarządzać ryzykiem kursowym na kilka różnych sposobów.
http://www.portalfmcg.pl/aktualnosci_pelna.php?lista_wezlow=1,5,7,26,4202Artykuły - sklepy spożywcze - gazeta - branża fmcg - franchising - handel w polsce - merchandising - poradnik handlowca - sieci handlowe - wyposażenie sklepuPortal FMCG.pl, a także gazeta Życie Handlowe, to doskonałe źródło wiedzy dla przedsiębiorców, których interesuje branża FMCG w Polsce. Głównym obszarem zainteresowania portalu jest handel, merchandising, sieci handlowe, sklepy oraz artykuły spożywcze, wyposażenie sklepu oraz franchising. FMCG.pl – poradnik skutecznego handlowca!
2016-02-09, 14:45
facebook
Dziękujemy za nadesłane opinie. Motywują nas do dalszego działania http://www.opineo.pl/?szukaj=ergokantor&s=1
2016-02-09, 14:40
google+
Gdy stajemy przed koniecznością wymiany waluty, udanie się do pierwszego lepszego kantoru nie zawsze jest najlepszą decyzją. Konkurencja w tym segmencie rynku sprawia, że dziś każdy zainteresowany wymianą walut może uzyskać korzystną dla siebie cenę i tym samym zaoszczędzić na transakcji. Gdzie zatem warto wymieniać waluty?
http://goo.gl/oP0ZKEWymiana walut online sposobem na oszczędzanie - Płock - Portal PłockPłock - Portal Płock - wiadomości płockie, praca, ogłoszenia, repertuar, noclegi, nieruchomości, strony www w Płocku
2016-02-08, 14:21
facebook
Dokąd jechać na zimowy urlop?
Miłośników białego szaleństwa aura w tym sezonie nie rozpieszcza. Dobre warunki narciarskie panują generalnie tylko w wyższych partiach gór, np. w Alpach. Do wyboru mamy różne kraje: od bliskich nam Niemiec, Słowenii i Austrii, poprzez nieco bardziej oddalone Włochy, Szwajcarię czy Francję. Możemy także zdecydować się na nieco mniej popularne Monako czy Lichtenstein.

http://turysci.info/news.php?id=22051
2016-02-08, 14:15
google+
Zagraniczny urlop narciarski – jak go zorganizować?

Zaczęła się już kalendarzowa zima, a śniegu jak na lekarstwo… Dzieci nie lepią bałwanów, a narciarze nie mogą szusować… Ależ skądże! Wszystko to jest możliwe, jeśli wyjedziemy na zimowy urlop za granicę

http://turysci.info/news.php?id=22051Portal turystyczny - tanie wyjazdy, last minute, first moment, all inclusive, Grecja, Hiszpania, Egipt, Tunezja, Turcja, Włochy, praca za granic± - wiadomo¶ciZaczęła się już kalendarzowa zima, a ¶niegu jak na lekarstwo… Dzieci nie lepi± bałwanów, a narciarze nie mog± szusować… Ależ sk±dże! Wszystko to jest możliwe, je¶li wyjedziemy na zimowy urlop za granicę! Dok±d jechać na zimowy urlop? Miło¶ników białego szaleństwa aura w tym sezonie nie ...
2016-02-05, 14:45
facebook
Eksport jeszcze bardziej opłacalny – wystarczy nie przepłacać za waluty.


60 tysięcy polskich firm może w prosty sposób generować większe zyski ze swojej działalności (tyle rodzimych przedsiębiorstw eksportuje swoje towary). Zyski z działalności można zwiększać nie tylko poprzez ciągłe zdobywanie nowych zagranicznych rynków zbytu, lecz także korzystając z wahań kursów walut oszczędzając na kosztach wymiany walut w kantorach internetowych.

więcej: http://logistyczny.com/p/aktualnosci/glos-z-rynku/item/882-eksport-jeszcze-bardziej-oplacalny-wystarczy-nie-przeplacac-za-waluty
2016-02-05, 14:38
google+
Eksport jeszcze bardziej opłacalny – wystarczy nie przepłacać za waluty

http://logistyczny.com/p/aktualnosci/glos-z-rynku/item/882-eksport-jeszcze-bardziej-oplacalny-wystarczy-nie-przeplacac-za-walutyEksport jeszcze bardziej opłacalny – wystarczy nie przepłacać za walutyPolskie firmy eksportują towary i usługi na teren całej Unii Europejskiej bez ograniczeń. Możliwość tę wykorzystują zarówno duże przedsiębiorstwa, któ...
2016-02-04, 14:48
facebook
5 pomysłów na oszczędności w firmie dzięki wymianie walut online:
http://nf.pl/przedsiebiorca/5-pomyslow-na-oszczednosci-w-firmie-dzieki-wymianie-walut-online,,54249,222
2016-02-04, 14:38
google+
Import a wymiana walut - jak ograniczyć straty?
http://www.dlahandlu.pl/porady-specjalistow/import-a-wymiana-walut-jak-ograniczyc-straty,46492.htmlImport a wymiana walut - jak ograniczyć straty? | dlahandlu.plW tym roku mieliśmy w Polsce upalne lato i na pewno odczujemy skutki suszy, także finansowe - będziemy musieli sprowadzać więcej towarów spożywczych z zagranicy. Importerzy zacierają ręce, niemniej jednak wahania wartości walut mogą odbić się także na ich interesach.
2016-02-03, 14:14
facebook
Tak czy inaczej – bez względu na to w jakim programie zarobkowym działasz, warto przy wypłatach wziąć pod uwagę koszty przewalutowania i prowizje, a jeśli jakiś program ma w ustawieniach zarówno opcję wypłat na konto jak i opcję procesorów płatności – zastanowić się jednak nad skorzystaniem z tej pierwszej. Szczególnie wtedy gdy operuje się większymi kwotami, z których można „wycisnąć” więcej przy odpowiednio wyższym kursie i dobrze przemyślanej „ścieżce wypłat”.

http://aleksandraniedzielska.pl/paypal-bank-kantor-internetowy-plusy-i-minusy-w-programach-zarobkowych
2016-02-03, 14:13
Wolne należy się każdemu
A dla tych, którzy w tym czasie pracują, polecamy nasze codzienne komentarze walutowe o 8.30. Zapraszamy na naszą stronę http://ergokantor.pl/komentarze.html.
Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia
2016-02-01, 09:10
facebook
Kochasz białe szaleństwo? My też! Polecamy sprawdzone zagraniczne kurorty i sposoby na oszczędności!

http://turystyka.wp.pl/title,Kochasz-biale-szalenstwo-My-tez-Polecamy-sprawdzone-zagraniczne-kurorty-i-sposoby-na-oszczednosci,wid,18074859,wiadomosc.html?ticaid=11662f&_ticrsn=3
2016-01-29, 14:23
google+
6 powodów, dla których warto wymieniać walutę w internecie

Dawniej, aby wymienić walutę, musieliśmy znaleźć kantor z najlepszymi cenami, ustawić się w kolejce i dokonać transakcji. Dziś wszystko jest prostsze dzięki kantorom internetowym. Wymiana waluty w e-kantorze przynosi jednak więcej korzyści.

http://www.biznesgazeta.pl/6-powodow-dla-ktorych-warto-wymieniac-walute-w-internecie/6 powodów, dla których warto wymieniać walutę w internecie - BiznesGazetaDawniej, aby wymienić walutę, musieliśmy znaleźć kantor z najlepszymi cenami, ustawić się w kolejce i dokonać transakcji. Dziś wszystko jest prostsze dzięki kantorom internetowym. Wymiana waluty w e-kantorze przynosi jednak
2016-01-29, 14:18
facebook
Kredyt we franku szwajcarskim - jak zaoszczędzić na ratach kredytu?

Co zrobić, żeby kredyt walutowy, wzięty na 35 lat, kosztował nas o kilkadziesiąt tysięcy złotych mniej? Wystarczy wiedzieć, jak zaoszczędzić na ratach i spłacać je w odpowiedni sposób.
http://ergokantor.pl/kredyt-we-franku-szwajcarskim---jak-zaoszczedzic-na-ratach-kredytu.html
2016-01-28, 14:44
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.