google+
Każdy miłośnik białego szaleństwa na pewnym etapie swojej narciarskiej/snowboardowej przygody, dochodzi do wniosku: czas sprawdzić się na zagranicznych stokach. Wiąże się to jednak z pewnymi przygotowaniami, podczas których nie można pominąć żadnego punktu!
http://www.neotravel.pl/jedziesz-na-narty-za-granice-o-tym-nie-mozesz-zapomniec Jedziesz na narty za granicę? O tym nie możesz zapomnieć! | Blog turystyczny NeoTravelKażdy miłośnik białego szaleństwa na pewnym etapie swojej narciarskiej/snowboardowej przygody, dochodzi do wniosku: czas sprawdzić się na zagranicznych stokach. Wiąże się to jednak z pewnymi przygotowaniami, podczas których nie można pominąć żadnego punktu! Dokumenty – Twoje i pojazdu ...
2016-01-27, 14:49
facebook
Jak działa ergokantor.pl ?
Platforma transakcyjna ergokantor.pl pozwala dokonać transakcji wymiany waluty przy użyciu rachunku bankowego.
Do dokonania transakcji w platformie wymiany walut potrzebujesz dwóch rachunków bankowych – w złotówkach i walutowego w walucie którą chcesz sprzedawać lub kupować.
Wymiana walut w 4 krokach http://ergokantor.pl/jak-dziala.html
2016-01-27, 14:14
google+
Dziękujemy za nadesłane opinie. Motywują nas do dalszego działania.
http://www.opineo.pl/opinie/goldem-sp-z-o-o
2016-01-26, 15:53
google+
... bez względu na to w jakim programie zarobkowym działasz, warto przy wypłatach wziąć pod uwagę koszty przewalutowania i prowizje, a jeśli jakiś program ma w ustawieniach zarówno opcję wypłat na konto jak i opcję procesorów płatności – zastanowić się jednak nad skorzystaniem z tej pierwszej. Szczególnie wtedy gdy operuje się większymi kwotami, z których można „wycisnąć” więcej przy odpowiednio wyższym kursie i dobrze przemyślanej „ścieżce wypłat”

więcej: http://aleksandraniedzielska.pl/paypal-bank-kantor-internetowy-plusy-i-minusy-w-programach-zarobkowych/Paypal, bank, kantor internetowy? – plusy i minusy w programach zarobkowychVisit the post for more.
2016-01-25, 14:57
facebook
Dziękujemy za nadesłane opinie. Motywują nas do dalszego działania http://www.opineo.pl/?szukaj=ergokantor&s=1
2016-01-25, 11:22
facebook
PRACUJESZ ZA GRANICĄ? WYMIENIAJ WALUTĘ ONLINE I OSZCZĘDZAJ SETKI ZŁOTYCH MIESIĘCZNIE!

Wymiana walut w kantorze internetowym może się bardzo opłacać, zwłaszcza jeśli wymieniamy systematycznie. A ile można zaoszczędzić, jeśli zarabia się w obcej walucie, a zarobione funty, euro czy franki wymienia na złotówki w serwisie internetowej wymiany walut, przykładowo w ergokantor.pl, zamiast w banku? Policzmy to dokładnie.

http://ergokantor.pl/pracujesz-za-granica-wymieniaj-walute-online-i-oszczedzaj-setki-zlotych-miesiecznie.html
2016-01-22, 16:01
google+
W rozwiniętej gospodarce rynkowej bank centralny odgrywa zasadniczą rolę. Pełni trzy podstawowe funkcje: emisyjną, banku banków, banku państwa. W Polsce tę funkcję pełni Narodowy Bank Polski.

http://ergokantor.pl/czym-jest-bank-centralny.htmlCzym jest bank centralny?Czym jest bank centralny? Bank centralny jest instytucją, która prowadzi bieżącą politykę pieniężną państwa. Istnieją dwa modele funkcjonowania tego organu w relacji z państwem: jako bank centralny niezależny od państwa oraz jako bank centralny zależny od państwa. W pierwszym przypadku bank ...
2016-01-21, 14:05
facebook
Jeśli zdecydujesz się, że chcesz pracować dla zagranicznych klientów, poza znalezieniem zleceń musisz jeszcze zastanowić się, jak przyjąć pieniądze od zleceniodawcy. Rozliczenia następują przecież zwykle w obcych walutach – na przykład w dolarach, które trzeba będzie wymienić na złotówki. I to właśnie pojawia się możliwość, żeby dodatkowo zarobić, jeśli odpowiednio wybierzemy sposób przewalutowania zarobionych pieniędzy.
http://biznesoweinfo.pl/zlecenia-od-zagranicznych-klientow-jak-zarobic-jeszcze-wiecej
2016-01-21, 13:59
google+
Nasza polska zima jest w tym roku wyjątkowo kapryśna, zwłaszcza dla narciarzy – obecnie działa zaledwie kilka wyciągów! Warto więc pomyśleć o wyjeździe na zagraniczne stoki, co niestety wiąże się z większymi wydatkami. Jak cieszyć się wyjazdem i jednocześnie nie wydać zbyt wiele?
http://veturo.pl/article/2359/jak-oszczedzic-na-wyjezdzie-narciarskim-pakiet-korzysci/Zagraniczny wyjazd narciarski – jak się dobrze bawić i nie zbankrutować?
2016-01-20, 15:12
facebook
Na co zwrócić uwagę wybierając kantor internetowy?

Co jest ważniejsze: wysokość kursu waluty, wysokość opłat dodatkowych, a może opinie o kantorze w sieci? Podpowiadamy czym się kierować by dobrze wybrać kantor internetowy.

http://ergokantor.pl/na-co-zwrocic-uwage-wybierajac-kantor-internetowy.html
2016-01-20, 14:56
Komentarz walutowy 19.01.2016
Początek stycznia w wykonaniu złotego „wygląda słabo”, by nie powiedzieć, że doszło do załamania kursu naszej waluty. W ostatnich dniach zostało już napisane bardzo wiele o przyczynach tak znaczącego osłabienia się złotego, ale w żadnym przypadku nie można mówić o wielkim zaskoczeniu czy szoku związanego z tak znaczącymi wahaniami rynku.
Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia
2016-01-19, 08:30
facebook
Dawno temu w odległej galaktyce...
2016-01-18, 15:14
Komentarze walutowe z ergokantor.pl
Codzienne komentarze walutowe o 8.30. Zapraszamy na naszą stronę http://ergokantor.pl/komentarze.html.
Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia
2016-01-18, 14:29
facebook
Noworoczne Kolędowanie z ergokantor.pl – 21 stycznia 2016r. godz. 18.00 Warszawa.

Promujemy polskich artystów: po raz kolejny nasza firma jest patronem koncertu na UKSW w Warszawie. Koncert odbędzie się 21 stycznia 2016 roku o godz. 18.00 w Auli Jana Pawła II w kampusie UKSW przy ulicy Dewajtis 5.

Więcej o artystce i koncercie można przeczytać na naszej stronie:
http://ergokantor.pl/noworoczne-koledowanie-z-ergokantor_pl---21-stycznia-2016r_-godz_-18_00-warszawa.html
2016-01-18, 13:55
Oby ta huśtawka komuś w końcu nie zaszkodziła
Codzienne komentarze walutowe o 8.30. Zapraszamy na naszą stronę http://ergokantor.pl/komentarze.html.
Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia
2016-01-15, 14:42
facebook
Wczorajsza decyzja Rady Polityki Pieniężnej o pozostawieniu stup procentowych na niezmieniony poziomie, była zgodna z oczekiwaniami rynku i nie wpłynęła pozytywnie na złotówkę. Nie było impulsu, który mógłby pomóc złotemu do umocnienia się. Co więcej złotówka się osłabiła na wskutek awersji do ryzyka i nawet wczorajsze minimalne ustabilizowanie się cen ropy nie pozwoliły na odrobienie strat
EUR/PLN
Para ustanowiła kolejny szczyt 4.3930 i należy się spodziewać że przy pierwszej nadążającej się okazji bariera 4,40 zostanie pokonana. Naszym zdaniem w kolejnych dniach dojdzie do niewielkiej korekty impulsu wzrostowego o ile nie przyjdą kolejne niepokojące dane z Chin czy USA
USD/PLN
W stosunku do dolara złoty stracił ponad 6 gr ocierając się już o 4,05. Do wyrównania grudniowego szczytu pozostał jeszcze 1 grosz co pozwala myśleć o wypracowaniu nowych szczytów.
CHF/PLN
Środowe umocnienie się złotówki w czwartek zostało całkowicie zniesione. Wczoraj w godzinach porannych w ergokantor.pl było można kupić franka za 3,96 natomiast dzisiaj rano już po 4,01. Sytuacja ta pokazuje, że inwestorzy mają ochotę na korektę na tej parze jednakże jakiekolwiek negatywne informację powodują odwrócenie się od walut ryzykownych, a za taką uważa się złotówkę.

komentarz aktualny na godz. 8.00

------------------------------------
Codzienne komentarze walutowe o 8.30 na http://ergokantor.pl/komentarze.html
-------------------------------------
Powyższy komentarz walutowy nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Komentarz został sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Goldem Sp. z o.o. i autor komentarza nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Goldem Sp. z o.o. jest zabronione.
2016-01-15, 10:02
facebook
Pierwsza na świecie moneta w kształcie kuli. Gdzie? W Polsce.

„Siedem Nowych Cudów Świata” to pierwsza na świecie moneta w kształcie kuli, która powstała w oparciu o wizerunek XVII-wiecznej mapy wybitnego holenderskiego kartografa Willema Janszoona Blaeu. Więcej o monecie można przeczytać na stronie Mennicy Polskiej: https://www.mennica.com.pl/monety-i-numizmaty/karta-produktu?product_id=1000626
2016-01-14, 15:14
facebook
UMOCNIENIE POLSKIEJ ZŁOTÓWKI
Od wczoraj polska waluta znacząco się umocniła, najsilniej wobec EUR, GBP i CHF.
W dniu dzisiejszym już można zauważyć, że wzrosty utrzymane zostały na szwajcarskiej i brytyjskiej walucie. W ergokantor.pl można dziś kupić franka szwajcarskiego po ok 3,9780zł, co wobec notowań z dnia 11.01 (4,0300) jest sporą różnicą na korzyść kupujących.
Podczas dzisiejszego dnia ważnym wydarzeniem będą obrady RPP gdzie nie oczekujemy zmiany stóp procentowych (godz. 12:50)
Na temat stóp procentowych będzie obradować również Bank Centralny Anglii co może mieć wpływ na kurs wspomnianego wcześniej funta jednak wszystko wskazuje na to że tu również stopy pozostaną bez zmian (godz. 13:00).
Czytaj więcej: http://ergokantor.pl/umocnienie-polskiej-zlotowki.html
2016-01-14, 12:05
google+
Dziękujemy za nadesłane opinie. Motywują nas do dalszego działania.
http://www.opineo.pl/opinie/goldem-sp-z-o-o
2016-01-13, 14:39
facebook
WYJAZD SŁUŻBOWY SZANSĄ NA SPORE OSZCZĘDNOŚCI

50 euro diety za każdy dzień – tyle średnio dostaje pracownik wysłany w podróż służbową. Część z tych pieniędzy można zaoszczędzić – wystarczy dobrze przygotować się do wyjazdu. Po lekturze naszego artykułu dowiesz się co zrobić, aby zaoszczędzić nawet do 8% na kosztach podróży.
czytaj całość : http://ergokantor.pl/wyjazd-sluzbowy-szansa-na-spore-oszczednosci.html
2016-01-13, 11:59
google+
Dziękujemy za nadesłane opinie. Motywują nas do dalszego działania.
http://www.opineo.pl/opinie/goldem-sp-z-o-o
2016-01-12, 14:56
facebook
Dziękujemy za nadesłane opinie. Motywują nas do dalszego działania http://www.opineo.pl/?szukaj=ergokantor&s=1
2016-01-11, 13:16
facebook
Świąteczny konkurs dla Klientów ergokantor.pl rozstrzygnięty!

Wszystkim Klientom dziękujemy za nadesłanie prac! Emocji było co niemiara. Główna nagroda czyli 3 miesiące wymiany wybranej waluty bez marży… idzie do p. Katarzyny! Jej praca zdobyła najwięcej głosów i wygrała nasz konkurs.

Pani Karolinie serdecznie gratulujemy! A wszystkim prezentujemy zwycięską pracę.
2016-01-08, 13:33
facebook
POLACY NA EMIGRACJI WYMIENIAJĄ WALUTĘ PRZEZ INTERNETOWE SERWISY WYMIANY WALUT

Polacy w ciągu 17 lat emigracji przesłali do Polski łącznie 160 mld zł! Wciąż rośnie liczba Polaków żyjących i zarabiających poza granicami swojej ojczyzny, co więcej – młodzi ludzie wciąż zastanawiają się nad wyjazdem. Zarobione w innych krajach pieniądze w części przeznaczane są na wydatki w Polsce. Zdecyduj się na najbardziej opłacalną formę wymiany walut!

http://ergokantor.pl/polacy-na-emigracji-wymieniaja-walute-przez-internetowe-serwisy-wymiany-walut.html
2016-01-08, 12:45
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.