facebook
Tylko w ergokantor.pl w DNIU KOBIET kupisz i sprzedasz EURO bez marży!
2016-03-08, 08:02
facebook
WYNIKI KONKURSU WALUTOWEGO ergokantor.pl!!! Sprawdź czy wygrałeś i zdobyłeś Tablet Samsung Galaxy TAB S2 oraz Smartfon Samsung Galaxy S6 EDGE.

W piątek, o godz. 12.00 tabela A NBP (http://www.nbp.pl/home.aspx?f=/kursy/kursya.html) kursów walut pokazywała następujące kursy:
USD 3,9545
EUR 4,3340
CHF 3,9822

Zgodnie z regulaminem, zwycięzca zostanie ogłoszony do 18 marca br.
2016-03-07, 11:25
Czy marzec pogrąży polskiego złotego?
(komentarz walutowy 4.03. - 16.03.2016)

Mało kto, mógł się spodziewać jeszcze końcem 2015 roku, że pierwsze miesiące br. będą tak interesujące na rynku walutowym, a w szczególności będą tak ważne dla polskiej złotówki.
Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia
2016-03-07, 08:40
google+
Innowacyjny sposób wymiany walut

Bankowość elektroniczna zdecydowanie ułatwiła nam życie. Opłaty rachunków, zakupy, rozliczenia zawodowe i prywatne – wszystkie te operacje możemy wykonać nie wychodząc z domu. Kolejnym, niezwykle komfortowym udogodnieniem są e-kantory. Coraz więcej osób preferuje taką formę wymiany waluty. Okazuje się, że jest to transakcja najbardziej korzystna, bezpieczna i w dodatku wygodna. Dlaczego e-kantory zdobyły tylu zwolenników?

http://www.finanseimy.com.pl/innowacyjny-sposob-wymiany-walut/
2016-03-03, 15:12
facebook
Zlecenia od zagranicznych klientów – jak zarobić jeszcze więcej?

Jedną z ogromnych zalet pracy zdalnej jest to, że zleceń możemy poszukiwać na całym świecie. Sama w ciągu ostatnich miesięcy wystawiałam faktury firmom z Hongkongu, Wielkiej Brytanii czy Niemiec. Praca dla zagranicznych klientów może opłacać się podwójnie – po pierwsze dlatego, że możemy więcej zarobić, a po drugie – bo możemy zarobić podwójnie.

http://biznesoweinfo.pl/zlecenia-od-zagranicznych-klientow-jak-zarobic-jeszcze-wiecej
2016-03-03, 15:04
I miejsce dla ergokantor.pl
Miło nam poinformować, że nasza firma zajęła I miejsce w rankingu NAJLEPIEJ OCENIANYCH FIRM PRZEZ KLIENTÓW prowadzonym przez OPINEO.pl za ostatnie 3 m-ce.



Dziękujemy Wszystkim Klientom za zaufanie jakim nas obdarzają.
Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia
2016-03-02, 10:44
facebook
Promocja na EURO!
Szanowni Klienci! Tylko dzisiaj tj. 2.03.2016r. ergokantor.pl kupuje EURO bez marży kantorowej.

W związku z promocją mogą wystąpić opóźnienia w realizacji przelewów.
2016-03-02, 10:35
google+
Jak ograniczyć straty związane z importem i wymianą walut?
Obserwując kursy walut z dnia na dzień widzimy jedynie niewielkie wahania cen euro, dolarów czy funtów. W dłuższej perspektywie wahania kursów mogą znacząco wpłynąć na wynik finansowy firmy, zarówno importera jak i eksportera. Prowadząc biznes warto wiedzieć, jak minimalizować ryzyko kursowe
http://www.portalspozywczy.pl/technologie/artykuly/jak-ograniczyc-straty-zwiazane-z-importem-i-wymiana-walut,122305.htmlJak ograniczyć straty związane z importem i wymianą walut? - strona 2 - Biznes/technologieObserwując kursy walut z dnia na dzień widzimy jedynie niewielkie wahania cen euro, dolarów czy funtów. W dłuższej perspektywie wahania kursów mogą znacząco wpłynąć na wynik finansowy firmy, zarówno importera jak i eksportera.
2016-02-25, 13:55
facebook
Bankowość elektroniczna zdecydowanie ułatwiła nam życie. Opłaty rachunków, zakupy, rozliczenia zawodowe i prywatne – wszystkie te operacje możemy wykonać nie wychodząc z domu. Kolejnym, niezwykle komfortowym udogodnieniem są e-kantory.
http://www.finanseimy.com.pl/innowacyjny-sposob-wymiany-walut
2016-02-25, 13:53
google+
Jak zaoszczędzić na ratach kredytu w walucie obcej?

Mimo że kredyty w obcej walucie czasy swojej świetności mają już za sobą, temat ten pozostaje interesujący dla sporej grupy Klientów - przede wszystkim tych, którzy wciąż je spłacają.

http://prawowity.pl/aktualnosci/18/1,,1388,Jak_zaoszczedzic_na_ratach_kredytu_w_walucie_obcej/
2016-02-23, 14:37
facebook
Dotychczas jeśli chciałeś wymienić walutę – czy to na wakacje, czy też w celach biznesowych – byłeś skazany na stratę nie tylko pieniędzy, ale i czasu. W banku czy kantorze oprócz wysokich marż, czekały kolejki i problemy. Pora by skorzystać z nowoczesnej formy – internetowego serwisu wymiany walut
http://www.naszekielce.com/?q=internetowy_serwis_wymiany_walut
2016-02-23, 14:33
google+
Niemalże każdego dnia używamy pieniędzy – płacimy nimi za codzienne sprawunki, opłacamy rachunki, dostajemy przelewy. Jednak tak naprawdę nie zdajemy sobie sprawy czym jest waluta i jak zaczęła się historia pieniądza.
http://ergokantor.pl/czym-jest-waluta.htmlCzym jest waluta?Pierwsze monety… Niemalże od zawsze ludzie handlowali, chociaż na początku była to wymiana towar za towar. Każdy oddawał to, co sam zdobył lub wytworzył (np. warzywa, ryby, ozdoby) w zamian za to, czego potrzebował. Handlarze podróżowali pomiędzy gospodarstwami i wymieniali zdobyte produkty na ...
2016-02-22, 15:20
facebook
Dziękujemy za nadesłane opinie. Motywują nas do dalszego działania http://www.opineo.pl/opinie/goldem-sp-z-o-o
2016-02-22, 15:19
google+
Dziękujemy za nadesłane opinie. Motywują nas do dalszego działania.
http://www.opineo.pl/opinie/goldem-sp-z-o-o
2016-02-19, 15:30
facebook
Jak wymieniać waluty przez internet i na tym oszczędzać?

Kiedy ostatni raz płaciłeś rachunek za telefon na poczcie? A kiedy wysłałeś tradycyjny list, a nie e-maila albo wypłacałeś pieniądze z konta w oddziale banku? Pewne rzeczy właściwie przestaliśmy robić tak, jak mieliśmy w zwyczaju jeszcze kilkanaście lat temu. Dlaczego więc nie przestać korzystać ze stacjonarnych kantorów i nie zastąpić ich kantorami internetowymi? Zwłaszcza, że w ten sposób można sporo oszczędzić i zadbać o bezpieczeństwo swoich pieniędzy.Kantor online lepszy niż stacjonarny.

http://ergokantor.pl/jak-wymieniac-waluty-przez-internet-i-na-tym-oszczedzac.html
2016-02-19, 12:35
Konkurs Walutowy ergokantor.pl
Tablet Samsung Galaxy TAB S2 i Smartfon Samsung Galaxy S6 EDGE od ergokantor.pl!
Sprawdź się i wygraj aż 2 nagrody w Konkursie Walutowym!
Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia
2016-02-16, 08:05
google+
Wymieniaj walutę w kantorze internetowym i oszczędzaj!

Dotychczas jeśli chciałeś wymienić walutę – czy to na wakacje, czy też w celach biznesowych – byłeś skazany na stratę nie tylko pieniędzy, ale i czasu. W banku czy kantorze oprócz wysokich marż, czekały kolejki i problemy. Pora by skorzystać z nowoczesnej formy – internetowego serwisu wymiany walut.

http://www.naszekielce.com/?q=internetowy_serwis_wymiany_walutWymieniaj walutę w kantorze internetowym i oszczędzaj! | Nasze KielceDotychczas jeśli chciałeś wymienić walutę – czy to na wakacje, czy też w celach biznesowych – byłeś skazany na stratę nie tylko pieniędzy, ale i czasu. W banku czy kantorze oprócz wysokich marż, czekały kolejki i problemy. Pora by skorzystać z nowoczesnej formy – internetowego serwisu wymiany walut.
2016-02-12, 14:47
facebook
Co zrobić, żeby kredyt walutowy, wzięty na 35 lat, kosztował nas o kilkadziesiąt tysięcy złotych mniej? Wystarczy wiedzieć, jak zaoszczędzić na ratach i spłacać je w odpowiedni sposób.
http://ergokantor.pl/kredyt-we-franku-szwajcarskim---jak-zaoszczedzic-na-ratach-kredytu.html
2016-02-12, 14:39
facebook
10 SPOSOBÓW NA SPRAWDZENIE, CZY TWÓJ KANTOR INTERNETOWY JEST BEZPIECZNY

Kantory internetowe, podobnie jak e-sklepy, działają w Polsce od kilku lat, a mimo to wciąż wiele osób ma obawy o to, czy kantor, któremu powierzają swoje pieniądze, na pewno jest bezpieczny. Wiarygodność kantoru internetowego można sprawdzić w kilka chwil i na wiele sposobów.

http://ergokantor.pl/10-sposobow-na-sprawdzenie_-czy-twoj-kantor-internetowy-jest-bezpieczny.html
2016-02-12, 14:25
google+
Dziękujemy za nadesłane opinie. Motywują nas do dalszego działania.
http://www.opineo.pl/opinie/goldem-sp-z-o-o
2016-02-11, 13:39
facebook
Obserwując kursy walut z dnia na dzień widzimy jedynie niewielkie wahania cen euro, dolarów czy funtów. W dłuższej perspektywie wahania kursów mogą znacząco wpłynąć na wynik finansowy firmy, zarówno importera jak i eksportera. Prowadząc biznes warto wiedzieć, jak minimalizować ryzyko kursowe.
http://www.portalspozywczy.pl/technologie/artykuly/jak-ograniczyc-straty-zwiazane-z-importem-i-wymiana-walut,122305.html
2016-02-11, 13:33
google+
5 pomysłów na oszczędności w firmie dzięki wymianie walut online

Możesz oszczędzić nawet do 8% na jednej transakcji kupna czy sprzedaży waluty, jeśli skorzystasz z oferty internetowych kantorów wymiany walut.
http://nf.pl/przedsiebiorca/5-pomyslow-na-oszczednosci-w-firmie-dzieki-wymianie-walut-online,,54249,2225 pomysłów na oszczędności w firmie dzięki wymianie walut onlineMożesz oszczędzić nawet do 8% na jednej transakcji kupna czy sprzedaży waluty*, jeśli skorzystasz z oferty internetowych kantorów wymiany walut.
2016-02-10, 13:52
facebook
Jak zaoszczędzić na ratach kredytu w walucie obcej?

Mimo że kredyty w obcej walucie czasy swojej świetności mają już za sobą, temat ten pozostaje interesujący dla sporej grupy Klientów - przede wszystkim tych, którzy wciąż je spłacają.

http://prawowity.pl/aktualnosci/18/1,,1388,Jak_zaoszczedzic_na_ratach_kredytu_w_walucie_obcej
2016-02-10, 13:43
google+
Jak nie bać się zmian kursu walut? Wskazówki dla importerów.

Opcje walutowe, kontrakty forward, a może… wymiana waluty online? Importerzy mogą zarządzać ryzykiem kursowym na kilka różnych sposobów.
http://www.portalfmcg.pl/aktualnosci_pelna.php?lista_wezlow=1,5,7,26,4202Artykuły - sklepy spożywcze - gazeta - branża fmcg - franchising - handel w polsce - merchandising - poradnik handlowca - sieci handlowe - wyposażenie sklepuPortal FMCG.pl, a także gazeta Życie Handlowe, to doskonałe źródło wiedzy dla przedsiębiorców, których interesuje branża FMCG w Polsce. Głównym obszarem zainteresowania portalu jest handel, merchandising, sieci handlowe, sklepy oraz artykuły spożywcze, wyposażenie sklepu oraz franchising. FMCG.pl – poradnik skutecznego handlowca!
2016-02-09, 14:45
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies