facebook
5 pomysłów na oszczędności w firmie dzięki wymianie walut online:
http://nf.pl/przedsiebiorca/5-pomyslow-na-oszczednosci-w-firmie-dzieki-wymianie-walut-online,,54249,222
2016-02-04, 14:38
google+
Import a wymiana walut - jak ograniczyć straty?
http://www.dlahandlu.pl/porady-specjalistow/import-a-wymiana-walut-jak-ograniczyc-straty,46492.htmlImport a wymiana walut - jak ograniczyć straty? | dlahandlu.plW tym roku mieliśmy w Polsce upalne lato i na pewno odczujemy skutki suszy, także finansowe - będziemy musieli sprowadzać więcej towarów spożywczych z zagranicy. Importerzy zacierają ręce, niemniej jednak wahania wartości walut mogą odbić się także na ich interesach.
2016-02-03, 14:14
facebook
Tak czy inaczej – bez względu na to w jakim programie zarobkowym działasz, warto przy wypłatach wziąć pod uwagę koszty przewalutowania i prowizje, a jeśli jakiś program ma w ustawieniach zarówno opcję wypłat na konto jak i opcję procesorów płatności – zastanowić się jednak nad skorzystaniem z tej pierwszej. Szczególnie wtedy gdy operuje się większymi kwotami, z których można „wycisnąć” więcej przy odpowiednio wyższym kursie i dobrze przemyślanej „ścieżce wypłat”.

http://aleksandraniedzielska.pl/paypal-bank-kantor-internetowy-plusy-i-minusy-w-programach-zarobkowych
2016-02-03, 14:13
Wolne należy się każdemu
A dla tych, którzy w tym czasie pracują, polecamy nasze codzienne komentarze walutowe o 8.30. Zapraszamy na naszą stronę http://ergokantor.pl/komentarze.html.
Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia
2016-02-01, 09:10
facebook
Kochasz białe szaleństwo? My też! Polecamy sprawdzone zagraniczne kurorty i sposoby na oszczędności!

http://turystyka.wp.pl/title,Kochasz-biale-szalenstwo-My-tez-Polecamy-sprawdzone-zagraniczne-kurorty-i-sposoby-na-oszczednosci,wid,18074859,wiadomosc.html?ticaid=11662f&_ticrsn=3
2016-01-29, 14:23
google+
6 powodów, dla których warto wymieniać walutę w internecie

Dawniej, aby wymienić walutę, musieliśmy znaleźć kantor z najlepszymi cenami, ustawić się w kolejce i dokonać transakcji. Dziś wszystko jest prostsze dzięki kantorom internetowym. Wymiana waluty w e-kantorze przynosi jednak więcej korzyści.

http://www.biznesgazeta.pl/6-powodow-dla-ktorych-warto-wymieniac-walute-w-internecie/6 powodów, dla których warto wymieniać walutę w internecie - BiznesGazetaDawniej, aby wymienić walutę, musieliśmy znaleźć kantor z najlepszymi cenami, ustawić się w kolejce i dokonać transakcji. Dziś wszystko jest prostsze dzięki kantorom internetowym. Wymiana waluty w e-kantorze przynosi jednak
2016-01-29, 14:18
facebook
Kredyt we franku szwajcarskim - jak zaoszczędzić na ratach kredytu?

Co zrobić, żeby kredyt walutowy, wzięty na 35 lat, kosztował nas o kilkadziesiąt tysięcy złotych mniej? Wystarczy wiedzieć, jak zaoszczędzić na ratach i spłacać je w odpowiedni sposób.
http://ergokantor.pl/kredyt-we-franku-szwajcarskim---jak-zaoszczedzic-na-ratach-kredytu.html
2016-01-28, 14:44
google+
Każdy miłośnik białego szaleństwa na pewnym etapie swojej narciarskiej/snowboardowej przygody, dochodzi do wniosku: czas sprawdzić się na zagranicznych stokach. Wiąże się to jednak z pewnymi przygotowaniami, podczas których nie można pominąć żadnego punktu!
http://www.neotravel.pl/jedziesz-na-narty-za-granice-o-tym-nie-mozesz-zapomniec Jedziesz na narty za granicę? O tym nie możesz zapomnieć! | Blog turystyczny NeoTravelKażdy miłośnik białego szaleństwa na pewnym etapie swojej narciarskiej/snowboardowej przygody, dochodzi do wniosku: czas sprawdzić się na zagranicznych stokach. Wiąże się to jednak z pewnymi przygotowaniami, podczas których nie można pominąć żadnego punktu! Dokumenty – Twoje i pojazdu ...
2016-01-27, 14:49
facebook
Jak działa ergokantor.pl ?
Platforma transakcyjna ergokantor.pl pozwala dokonać transakcji wymiany waluty przy użyciu rachunku bankowego.
Do dokonania transakcji w platformie wymiany walut potrzebujesz dwóch rachunków bankowych – w złotówkach i walutowego w walucie którą chcesz sprzedawać lub kupować.
Wymiana walut w 4 krokach http://ergokantor.pl/jak-dziala.html
2016-01-27, 14:14
google+
Dziękujemy za nadesłane opinie. Motywują nas do dalszego działania.
http://www.opineo.pl/opinie/goldem-sp-z-o-o
2016-01-26, 15:53
google+
... bez względu na to w jakim programie zarobkowym działasz, warto przy wypłatach wziąć pod uwagę koszty przewalutowania i prowizje, a jeśli jakiś program ma w ustawieniach zarówno opcję wypłat na konto jak i opcję procesorów płatności – zastanowić się jednak nad skorzystaniem z tej pierwszej. Szczególnie wtedy gdy operuje się większymi kwotami, z których można „wycisnąć” więcej przy odpowiednio wyższym kursie i dobrze przemyślanej „ścieżce wypłat”

więcej: http://aleksandraniedzielska.pl/paypal-bank-kantor-internetowy-plusy-i-minusy-w-programach-zarobkowych/Paypal, bank, kantor internetowy? – plusy i minusy w programach zarobkowychVisit the post for more.
2016-01-25, 14:57
facebook
Dziękujemy za nadesłane opinie. Motywują nas do dalszego działania http://www.opineo.pl/?szukaj=ergokantor&s=1
2016-01-25, 11:22
facebook
PRACUJESZ ZA GRANICĄ? WYMIENIAJ WALUTĘ ONLINE I OSZCZĘDZAJ SETKI ZŁOTYCH MIESIĘCZNIE!

Wymiana walut w kantorze internetowym może się bardzo opłacać, zwłaszcza jeśli wymieniamy systematycznie. A ile można zaoszczędzić, jeśli zarabia się w obcej walucie, a zarobione funty, euro czy franki wymienia na złotówki w serwisie internetowej wymiany walut, przykładowo w ergokantor.pl, zamiast w banku? Policzmy to dokładnie.

http://ergokantor.pl/pracujesz-za-granica-wymieniaj-walute-online-i-oszczedzaj-setki-zlotych-miesiecznie.html
2016-01-22, 16:01
google+
W rozwiniętej gospodarce rynkowej bank centralny odgrywa zasadniczą rolę. Pełni trzy podstawowe funkcje: emisyjną, banku banków, banku państwa. W Polsce tę funkcję pełni Narodowy Bank Polski.

http://ergokantor.pl/czym-jest-bank-centralny.htmlCzym jest bank centralny?Czym jest bank centralny? Bank centralny jest instytucją, która prowadzi bieżącą politykę pieniężną państwa. Istnieją dwa modele funkcjonowania tego organu w relacji z państwem: jako bank centralny niezależny od państwa oraz jako bank centralny zależny od państwa. W pierwszym przypadku bank ...
2016-01-21, 14:05
facebook
Jeśli zdecydujesz się, że chcesz pracować dla zagranicznych klientów, poza znalezieniem zleceń musisz jeszcze zastanowić się, jak przyjąć pieniądze od zleceniodawcy. Rozliczenia następują przecież zwykle w obcych walutach – na przykład w dolarach, które trzeba będzie wymienić na złotówki. I to właśnie pojawia się możliwość, żeby dodatkowo zarobić, jeśli odpowiednio wybierzemy sposób przewalutowania zarobionych pieniędzy.
http://biznesoweinfo.pl/zlecenia-od-zagranicznych-klientow-jak-zarobic-jeszcze-wiecej
2016-01-21, 13:59
google+
Nasza polska zima jest w tym roku wyjątkowo kapryśna, zwłaszcza dla narciarzy – obecnie działa zaledwie kilka wyciągów! Warto więc pomyśleć o wyjeździe na zagraniczne stoki, co niestety wiąże się z większymi wydatkami. Jak cieszyć się wyjazdem i jednocześnie nie wydać zbyt wiele?
http://veturo.pl/article/2359/jak-oszczedzic-na-wyjezdzie-narciarskim-pakiet-korzysci/Zagraniczny wyjazd narciarski – jak się dobrze bawić i nie zbankrutować?
2016-01-20, 15:12
facebook
Na co zwrócić uwagę wybierając kantor internetowy?

Co jest ważniejsze: wysokość kursu waluty, wysokość opłat dodatkowych, a może opinie o kantorze w sieci? Podpowiadamy czym się kierować by dobrze wybrać kantor internetowy.

http://ergokantor.pl/na-co-zwrocic-uwage-wybierajac-kantor-internetowy.html
2016-01-20, 14:56
Komentarz walutowy 19.01.2016
Początek stycznia w wykonaniu złotego „wygląda słabo”, by nie powiedzieć, że doszło do załamania kursu naszej waluty. W ostatnich dniach zostało już napisane bardzo wiele o przyczynach tak znaczącego osłabienia się złotego, ale w żadnym przypadku nie można mówić o wielkim zaskoczeniu czy szoku związanego z tak znaczącymi wahaniami rynku.
Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia
2016-01-19, 08:30
facebook
Dawno temu w odległej galaktyce...
2016-01-18, 15:14
Komentarze walutowe z ergokantor.pl
Codzienne komentarze walutowe o 8.30. Zapraszamy na naszą stronę http://ergokantor.pl/komentarze.html.
Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia
2016-01-18, 14:29
facebook
Noworoczne Kolędowanie z ergokantor.pl – 21 stycznia 2016r. godz. 18.00 Warszawa.

Promujemy polskich artystów: po raz kolejny nasza firma jest patronem koncertu na UKSW w Warszawie. Koncert odbędzie się 21 stycznia 2016 roku o godz. 18.00 w Auli Jana Pawła II w kampusie UKSW przy ulicy Dewajtis 5.

Więcej o artystce i koncercie można przeczytać na naszej stronie:
http://ergokantor.pl/noworoczne-koledowanie-z-ergokantor_pl---21-stycznia-2016r_-godz_-18_00-warszawa.html
2016-01-18, 13:55
Oby ta huśtawka komuś w końcu nie zaszkodziła
Codzienne komentarze walutowe o 8.30. Zapraszamy na naszą stronę http://ergokantor.pl/komentarze.html.
Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia
2016-01-15, 14:42
facebook
Wczorajsza decyzja Rady Polityki Pieniężnej o pozostawieniu stup procentowych na niezmieniony poziomie, była zgodna z oczekiwaniami rynku i nie wpłynęła pozytywnie na złotówkę. Nie było impulsu, który mógłby pomóc złotemu do umocnienia się. Co więcej złotówka się osłabiła na wskutek awersji do ryzyka i nawet wczorajsze minimalne ustabilizowanie się cen ropy nie pozwoliły na odrobienie strat
EUR/PLN
Para ustanowiła kolejny szczyt 4.3930 i należy się spodziewać że przy pierwszej nadążającej się okazji bariera 4,40 zostanie pokonana. Naszym zdaniem w kolejnych dniach dojdzie do niewielkiej korekty impulsu wzrostowego o ile nie przyjdą kolejne niepokojące dane z Chin czy USA
USD/PLN
W stosunku do dolara złoty stracił ponad 6 gr ocierając się już o 4,05. Do wyrównania grudniowego szczytu pozostał jeszcze 1 grosz co pozwala myśleć o wypracowaniu nowych szczytów.
CHF/PLN
Środowe umocnienie się złotówki w czwartek zostało całkowicie zniesione. Wczoraj w godzinach porannych w ergokantor.pl było można kupić franka za 3,96 natomiast dzisiaj rano już po 4,01. Sytuacja ta pokazuje, że inwestorzy mają ochotę na korektę na tej parze jednakże jakiekolwiek negatywne informację powodują odwrócenie się od walut ryzykownych, a za taką uważa się złotówkę.

komentarz aktualny na godz. 8.00

------------------------------------
Codzienne komentarze walutowe o 8.30 na http://ergokantor.pl/komentarze.html
-------------------------------------
Powyższy komentarz walutowy nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Komentarz został sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Goldem Sp. z o.o. i autor komentarza nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Goldem Sp. z o.o. jest zabronione.
2016-01-15, 10:02
facebook
Pierwsza na świecie moneta w kształcie kuli. Gdzie? W Polsce.

„Siedem Nowych Cudów Świata” to pierwsza na świecie moneta w kształcie kuli, która powstała w oparciu o wizerunek XVII-wiecznej mapy wybitnego holenderskiego kartografa Willema Janszoona Blaeu. Więcej o monecie można przeczytać na stronie Mennicy Polskiej: https://www.mennica.com.pl/monety-i-numizmaty/karta-produktu?product_id=1000626
2016-01-14, 15:14
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy