facebook
Dziękujemy za nadesłane opinie. Motywują nas do dalszego działania http://www.opineo.pl/?szukaj=ergokantor&s=1
2016-02-09, 14:40
google+
Gdy stajemy przed koniecznością wymiany waluty, udanie się do pierwszego lepszego kantoru nie zawsze jest najlepszą decyzją. Konkurencja w tym segmencie rynku sprawia, że dziś każdy zainteresowany wymianą walut może uzyskać korzystną dla siebie cenę i tym samym zaoszczędzić na transakcji. Gdzie zatem warto wymieniać waluty?
http://goo.gl/oP0ZKEWymiana walut online sposobem na oszczędzanie - Płock - Portal PłockPłock - Portal Płock - wiadomości płockie, praca, ogłoszenia, repertuar, noclegi, nieruchomości, strony www w Płocku
2016-02-08, 14:21
facebook
Dokąd jechać na zimowy urlop?
Miłośników białego szaleństwa aura w tym sezonie nie rozpieszcza. Dobre warunki narciarskie panują generalnie tylko w wyższych partiach gór, np. w Alpach. Do wyboru mamy różne kraje: od bliskich nam Niemiec, Słowenii i Austrii, poprzez nieco bardziej oddalone Włochy, Szwajcarię czy Francję. Możemy także zdecydować się na nieco mniej popularne Monako czy Lichtenstein.

http://turysci.info/news.php?id=22051
2016-02-08, 14:15
google+
Zagraniczny urlop narciarski – jak go zorganizować?

Zaczęła się już kalendarzowa zima, a śniegu jak na lekarstwo… Dzieci nie lepią bałwanów, a narciarze nie mogą szusować… Ależ skądże! Wszystko to jest możliwe, jeśli wyjedziemy na zimowy urlop za granicę

http://turysci.info/news.php?id=22051Portal turystyczny - tanie wyjazdy, last minute, first moment, all inclusive, Grecja, Hiszpania, Egipt, Tunezja, Turcja, Włochy, praca za granic± - wiadomo¶ciZaczęła się już kalendarzowa zima, a ¶niegu jak na lekarstwo… Dzieci nie lepi± bałwanów, a narciarze nie mog± szusować… Ależ sk±dże! Wszystko to jest możliwe, je¶li wyjedziemy na zimowy urlop za granicę! Dok±d jechać na zimowy urlop? Miło¶ników białego szaleństwa aura w tym sezonie nie ...
2016-02-05, 14:45
facebook
Eksport jeszcze bardziej opłacalny – wystarczy nie przepłacać za waluty.


60 tysięcy polskich firm może w prosty sposób generować większe zyski ze swojej działalności (tyle rodzimych przedsiębiorstw eksportuje swoje towary). Zyski z działalności można zwiększać nie tylko poprzez ciągłe zdobywanie nowych zagranicznych rynków zbytu, lecz także korzystając z wahań kursów walut oszczędzając na kosztach wymiany walut w kantorach internetowych.

więcej: http://logistyczny.com/p/aktualnosci/glos-z-rynku/item/882-eksport-jeszcze-bardziej-oplacalny-wystarczy-nie-przeplacac-za-waluty
2016-02-05, 14:38
google+
Eksport jeszcze bardziej opłacalny – wystarczy nie przepłacać za waluty

http://logistyczny.com/p/aktualnosci/glos-z-rynku/item/882-eksport-jeszcze-bardziej-oplacalny-wystarczy-nie-przeplacac-za-walutyEksport jeszcze bardziej opłacalny – wystarczy nie przepłacać za walutyPolskie firmy eksportują towary i usługi na teren całej Unii Europejskiej bez ograniczeń. Możliwość tę wykorzystują zarówno duże przedsiębiorstwa, któ...
2016-02-04, 14:48
facebook
5 pomysłów na oszczędności w firmie dzięki wymianie walut online:
http://nf.pl/przedsiebiorca/5-pomyslow-na-oszczednosci-w-firmie-dzieki-wymianie-walut-online,,54249,222
2016-02-04, 14:38
google+
Import a wymiana walut - jak ograniczyć straty?
http://www.dlahandlu.pl/porady-specjalistow/import-a-wymiana-walut-jak-ograniczyc-straty,46492.htmlImport a wymiana walut - jak ograniczyć straty? | dlahandlu.plW tym roku mieliśmy w Polsce upalne lato i na pewno odczujemy skutki suszy, także finansowe - będziemy musieli sprowadzać więcej towarów spożywczych z zagranicy. Importerzy zacierają ręce, niemniej jednak wahania wartości walut mogą odbić się także na ich interesach.
2016-02-03, 14:14
facebook
Tak czy inaczej – bez względu na to w jakim programie zarobkowym działasz, warto przy wypłatach wziąć pod uwagę koszty przewalutowania i prowizje, a jeśli jakiś program ma w ustawieniach zarówno opcję wypłat na konto jak i opcję procesorów płatności – zastanowić się jednak nad skorzystaniem z tej pierwszej. Szczególnie wtedy gdy operuje się większymi kwotami, z których można „wycisnąć” więcej przy odpowiednio wyższym kursie i dobrze przemyślanej „ścieżce wypłat”.

http://aleksandraniedzielska.pl/paypal-bank-kantor-internetowy-plusy-i-minusy-w-programach-zarobkowych
2016-02-03, 14:13
Wolne należy się każdemu
A dla tych, którzy w tym czasie pracują, polecamy nasze codzienne komentarze walutowe o 8.30. Zapraszamy na naszą stronę http://ergokantor.pl/komentarze.html.
Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia
2016-02-01, 09:10
facebook
Kochasz białe szaleństwo? My też! Polecamy sprawdzone zagraniczne kurorty i sposoby na oszczędności!

http://turystyka.wp.pl/title,Kochasz-biale-szalenstwo-My-tez-Polecamy-sprawdzone-zagraniczne-kurorty-i-sposoby-na-oszczednosci,wid,18074859,wiadomosc.html?ticaid=11662f&_ticrsn=3
2016-01-29, 14:23
google+
6 powodów, dla których warto wymieniać walutę w internecie

Dawniej, aby wymienić walutę, musieliśmy znaleźć kantor z najlepszymi cenami, ustawić się w kolejce i dokonać transakcji. Dziś wszystko jest prostsze dzięki kantorom internetowym. Wymiana waluty w e-kantorze przynosi jednak więcej korzyści.

http://www.biznesgazeta.pl/6-powodow-dla-ktorych-warto-wymieniac-walute-w-internecie/6 powodów, dla których warto wymieniać walutę w internecie - BiznesGazetaDawniej, aby wymienić walutę, musieliśmy znaleźć kantor z najlepszymi cenami, ustawić się w kolejce i dokonać transakcji. Dziś wszystko jest prostsze dzięki kantorom internetowym. Wymiana waluty w e-kantorze przynosi jednak
2016-01-29, 14:18
facebook
Kredyt we franku szwajcarskim - jak zaoszczędzić na ratach kredytu?

Co zrobić, żeby kredyt walutowy, wzięty na 35 lat, kosztował nas o kilkadziesiąt tysięcy złotych mniej? Wystarczy wiedzieć, jak zaoszczędzić na ratach i spłacać je w odpowiedni sposób.
http://ergokantor.pl/kredyt-we-franku-szwajcarskim---jak-zaoszczedzic-na-ratach-kredytu.html
2016-01-28, 14:44
google+
Każdy miłośnik białego szaleństwa na pewnym etapie swojej narciarskiej/snowboardowej przygody, dochodzi do wniosku: czas sprawdzić się na zagranicznych stokach. Wiąże się to jednak z pewnymi przygotowaniami, podczas których nie można pominąć żadnego punktu!
http://www.neotravel.pl/jedziesz-na-narty-za-granice-o-tym-nie-mozesz-zapomniec Jedziesz na narty za granicę? O tym nie możesz zapomnieć! | Blog turystyczny NeoTravelKażdy miłośnik białego szaleństwa na pewnym etapie swojej narciarskiej/snowboardowej przygody, dochodzi do wniosku: czas sprawdzić się na zagranicznych stokach. Wiąże się to jednak z pewnymi przygotowaniami, podczas których nie można pominąć żadnego punktu! Dokumenty – Twoje i pojazdu ...
2016-01-27, 14:49
facebook
Jak działa ergokantor.pl ?
Platforma transakcyjna ergokantor.pl pozwala dokonać transakcji wymiany waluty przy użyciu rachunku bankowego.
Do dokonania transakcji w platformie wymiany walut potrzebujesz dwóch rachunków bankowych – w złotówkach i walutowego w walucie którą chcesz sprzedawać lub kupować.
Wymiana walut w 4 krokach http://ergokantor.pl/jak-dziala.html
2016-01-27, 14:14
google+
Dziękujemy za nadesłane opinie. Motywują nas do dalszego działania.
http://www.opineo.pl/opinie/goldem-sp-z-o-o
2016-01-26, 15:53
google+
... bez względu na to w jakim programie zarobkowym działasz, warto przy wypłatach wziąć pod uwagę koszty przewalutowania i prowizje, a jeśli jakiś program ma w ustawieniach zarówno opcję wypłat na konto jak i opcję procesorów płatności – zastanowić się jednak nad skorzystaniem z tej pierwszej. Szczególnie wtedy gdy operuje się większymi kwotami, z których można „wycisnąć” więcej przy odpowiednio wyższym kursie i dobrze przemyślanej „ścieżce wypłat”

więcej: http://aleksandraniedzielska.pl/paypal-bank-kantor-internetowy-plusy-i-minusy-w-programach-zarobkowych/Paypal, bank, kantor internetowy? – plusy i minusy w programach zarobkowychVisit the post for more.
2016-01-25, 14:57
facebook
Dziękujemy za nadesłane opinie. Motywują nas do dalszego działania http://www.opineo.pl/?szukaj=ergokantor&s=1
2016-01-25, 11:22
facebook
PRACUJESZ ZA GRANICĄ? WYMIENIAJ WALUTĘ ONLINE I OSZCZĘDZAJ SETKI ZŁOTYCH MIESIĘCZNIE!

Wymiana walut w kantorze internetowym może się bardzo opłacać, zwłaszcza jeśli wymieniamy systematycznie. A ile można zaoszczędzić, jeśli zarabia się w obcej walucie, a zarobione funty, euro czy franki wymienia na złotówki w serwisie internetowej wymiany walut, przykładowo w ergokantor.pl, zamiast w banku? Policzmy to dokładnie.

http://ergokantor.pl/pracujesz-za-granica-wymieniaj-walute-online-i-oszczedzaj-setki-zlotych-miesiecznie.html
2016-01-22, 16:01
google+
W rozwiniętej gospodarce rynkowej bank centralny odgrywa zasadniczą rolę. Pełni trzy podstawowe funkcje: emisyjną, banku banków, banku państwa. W Polsce tę funkcję pełni Narodowy Bank Polski.

http://ergokantor.pl/czym-jest-bank-centralny.htmlCzym jest bank centralny?Czym jest bank centralny? Bank centralny jest instytucją, która prowadzi bieżącą politykę pieniężną państwa. Istnieją dwa modele funkcjonowania tego organu w relacji z państwem: jako bank centralny niezależny od państwa oraz jako bank centralny zależny od państwa. W pierwszym przypadku bank ...
2016-01-21, 14:05
facebook
Jeśli zdecydujesz się, że chcesz pracować dla zagranicznych klientów, poza znalezieniem zleceń musisz jeszcze zastanowić się, jak przyjąć pieniądze od zleceniodawcy. Rozliczenia następują przecież zwykle w obcych walutach – na przykład w dolarach, które trzeba będzie wymienić na złotówki. I to właśnie pojawia się możliwość, żeby dodatkowo zarobić, jeśli odpowiednio wybierzemy sposób przewalutowania zarobionych pieniędzy.
http://biznesoweinfo.pl/zlecenia-od-zagranicznych-klientow-jak-zarobic-jeszcze-wiecej
2016-01-21, 13:59
google+
Nasza polska zima jest w tym roku wyjątkowo kapryśna, zwłaszcza dla narciarzy – obecnie działa zaledwie kilka wyciągów! Warto więc pomyśleć o wyjeździe na zagraniczne stoki, co niestety wiąże się z większymi wydatkami. Jak cieszyć się wyjazdem i jednocześnie nie wydać zbyt wiele?
http://veturo.pl/article/2359/jak-oszczedzic-na-wyjezdzie-narciarskim-pakiet-korzysci/Zagraniczny wyjazd narciarski – jak się dobrze bawić i nie zbankrutować?
2016-01-20, 15:12
facebook
Na co zwrócić uwagę wybierając kantor internetowy?

Co jest ważniejsze: wysokość kursu waluty, wysokość opłat dodatkowych, a może opinie o kantorze w sieci? Podpowiadamy czym się kierować by dobrze wybrać kantor internetowy.

http://ergokantor.pl/na-co-zwrocic-uwage-wybierajac-kantor-internetowy.html
2016-01-20, 14:56
Komentarz walutowy 19.01.2016
Początek stycznia w wykonaniu złotego „wygląda słabo”, by nie powiedzieć, że doszło do załamania kursu naszej waluty. W ostatnich dniach zostało już napisane bardzo wiele o przyczynach tak znaczącego osłabienia się złotego, ale w żadnym przypadku nie można mówić o wielkim zaskoczeniu czy szoku związanego z tak znaczącymi wahaniami rynku.
Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia
2016-01-19, 08:30
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies