google+
Dziękujemy za nadesłane opinie. Motywują nas do dalszego działania.
http://www.opineo.pl/opinie/goldem-sp-z-o-o
2016-02-19, 15:30
facebook
Jak wymieniać waluty przez internet i na tym oszczędzać?

Kiedy ostatni raz płaciłeś rachunek za telefon na poczcie? A kiedy wysłałeś tradycyjny list, a nie e-maila albo wypłacałeś pieniądze z konta w oddziale banku? Pewne rzeczy właściwie przestaliśmy robić tak, jak mieliśmy w zwyczaju jeszcze kilkanaście lat temu. Dlaczego więc nie przestać korzystać ze stacjonarnych kantorów i nie zastąpić ich kantorami internetowymi? Zwłaszcza, że w ten sposób można sporo oszczędzić i zadbać o bezpieczeństwo swoich pieniędzy.Kantor online lepszy niż stacjonarny.

http://ergokantor.pl/jak-wymieniac-waluty-przez-internet-i-na-tym-oszczedzac.html
2016-02-19, 12:35
Konkurs Walutowy ergokantor.pl
Tablet Samsung Galaxy TAB S2 i Smartfon Samsung Galaxy S6 EDGE od ergokantor.pl!
Sprawdź się i wygraj aż 2 nagrody w Konkursie Walutowym!
Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia
2016-02-16, 08:05
google+
Wymieniaj walutę w kantorze internetowym i oszczędzaj!

Dotychczas jeśli chciałeś wymienić walutę – czy to na wakacje, czy też w celach biznesowych – byłeś skazany na stratę nie tylko pieniędzy, ale i czasu. W banku czy kantorze oprócz wysokich marż, czekały kolejki i problemy. Pora by skorzystać z nowoczesnej formy – internetowego serwisu wymiany walut.

http://www.naszekielce.com/?q=internetowy_serwis_wymiany_walutWymieniaj walutę w kantorze internetowym i oszczędzaj! | Nasze KielceDotychczas jeśli chciałeś wymienić walutę – czy to na wakacje, czy też w celach biznesowych – byłeś skazany na stratę nie tylko pieniędzy, ale i czasu. W banku czy kantorze oprócz wysokich marż, czekały kolejki i problemy. Pora by skorzystać z nowoczesnej formy – internetowego serwisu wymiany walut.
2016-02-12, 14:47
facebook
Co zrobić, żeby kredyt walutowy, wzięty na 35 lat, kosztował nas o kilkadziesiąt tysięcy złotych mniej? Wystarczy wiedzieć, jak zaoszczędzić na ratach i spłacać je w odpowiedni sposób.
http://ergokantor.pl/kredyt-we-franku-szwajcarskim---jak-zaoszczedzic-na-ratach-kredytu.html
2016-02-12, 14:39
facebook
10 SPOSOBÓW NA SPRAWDZENIE, CZY TWÓJ KANTOR INTERNETOWY JEST BEZPIECZNY

Kantory internetowe, podobnie jak e-sklepy, działają w Polsce od kilku lat, a mimo to wciąż wiele osób ma obawy o to, czy kantor, któremu powierzają swoje pieniądze, na pewno jest bezpieczny. Wiarygodność kantoru internetowego można sprawdzić w kilka chwil i na wiele sposobów.

http://ergokantor.pl/10-sposobow-na-sprawdzenie_-czy-twoj-kantor-internetowy-jest-bezpieczny.html
2016-02-12, 14:25
google+
Dziękujemy za nadesłane opinie. Motywują nas do dalszego działania.
http://www.opineo.pl/opinie/goldem-sp-z-o-o
2016-02-11, 13:39
facebook
Obserwując kursy walut z dnia na dzień widzimy jedynie niewielkie wahania cen euro, dolarów czy funtów. W dłuższej perspektywie wahania kursów mogą znacząco wpłynąć na wynik finansowy firmy, zarówno importera jak i eksportera. Prowadząc biznes warto wiedzieć, jak minimalizować ryzyko kursowe.
http://www.portalspozywczy.pl/technologie/artykuly/jak-ograniczyc-straty-zwiazane-z-importem-i-wymiana-walut,122305.html
2016-02-11, 13:33
google+
5 pomysłów na oszczędności w firmie dzięki wymianie walut online

Możesz oszczędzić nawet do 8% na jednej transakcji kupna czy sprzedaży waluty, jeśli skorzystasz z oferty internetowych kantorów wymiany walut.
http://nf.pl/przedsiebiorca/5-pomyslow-na-oszczednosci-w-firmie-dzieki-wymianie-walut-online,,54249,2225 pomysłów na oszczędności w firmie dzięki wymianie walut onlineMożesz oszczędzić nawet do 8% na jednej transakcji kupna czy sprzedaży waluty*, jeśli skorzystasz z oferty internetowych kantorów wymiany walut.
2016-02-10, 13:52
facebook
Jak zaoszczędzić na ratach kredytu w walucie obcej?

Mimo że kredyty w obcej walucie czasy swojej świetności mają już za sobą, temat ten pozostaje interesujący dla sporej grupy Klientów - przede wszystkim tych, którzy wciąż je spłacają.

http://prawowity.pl/aktualnosci/18/1,,1388,Jak_zaoszczedzic_na_ratach_kredytu_w_walucie_obcej
2016-02-10, 13:43
google+
Jak nie bać się zmian kursu walut? Wskazówki dla importerów.

Opcje walutowe, kontrakty forward, a może… wymiana waluty online? Importerzy mogą zarządzać ryzykiem kursowym na kilka różnych sposobów.
http://www.portalfmcg.pl/aktualnosci_pelna.php?lista_wezlow=1,5,7,26,4202Artykuły - sklepy spożywcze - gazeta - branża fmcg - franchising - handel w polsce - merchandising - poradnik handlowca - sieci handlowe - wyposażenie sklepuPortal FMCG.pl, a także gazeta Życie Handlowe, to doskonałe źródło wiedzy dla przedsiębiorców, których interesuje branża FMCG w Polsce. Głównym obszarem zainteresowania portalu jest handel, merchandising, sieci handlowe, sklepy oraz artykuły spożywcze, wyposażenie sklepu oraz franchising. FMCG.pl – poradnik skutecznego handlowca!
2016-02-09, 14:45
facebook
Dziękujemy za nadesłane opinie. Motywują nas do dalszego działania http://www.opineo.pl/?szukaj=ergokantor&s=1
2016-02-09, 14:40
google+
Gdy stajemy przed koniecznością wymiany waluty, udanie się do pierwszego lepszego kantoru nie zawsze jest najlepszą decyzją. Konkurencja w tym segmencie rynku sprawia, że dziś każdy zainteresowany wymianą walut może uzyskać korzystną dla siebie cenę i tym samym zaoszczędzić na transakcji. Gdzie zatem warto wymieniać waluty?
http://goo.gl/oP0ZKEWymiana walut online sposobem na oszczędzanie - Płock - Portal PłockPłock - Portal Płock - wiadomości płockie, praca, ogłoszenia, repertuar, noclegi, nieruchomości, strony www w Płocku
2016-02-08, 14:21
facebook
Dokąd jechać na zimowy urlop?
Miłośników białego szaleństwa aura w tym sezonie nie rozpieszcza. Dobre warunki narciarskie panują generalnie tylko w wyższych partiach gór, np. w Alpach. Do wyboru mamy różne kraje: od bliskich nam Niemiec, Słowenii i Austrii, poprzez nieco bardziej oddalone Włochy, Szwajcarię czy Francję. Możemy także zdecydować się na nieco mniej popularne Monako czy Lichtenstein.

http://turysci.info/news.php?id=22051
2016-02-08, 14:15
google+
Zagraniczny urlop narciarski – jak go zorganizować?

Zaczęła się już kalendarzowa zima, a śniegu jak na lekarstwo… Dzieci nie lepią bałwanów, a narciarze nie mogą szusować… Ależ skądże! Wszystko to jest możliwe, jeśli wyjedziemy na zimowy urlop za granicę

http://turysci.info/news.php?id=22051Portal turystyczny - tanie wyjazdy, last minute, first moment, all inclusive, Grecja, Hiszpania, Egipt, Tunezja, Turcja, Włochy, praca za granic± - wiadomo¶ciZaczęła się już kalendarzowa zima, a ¶niegu jak na lekarstwo… Dzieci nie lepi± bałwanów, a narciarze nie mog± szusować… Ależ sk±dże! Wszystko to jest możliwe, je¶li wyjedziemy na zimowy urlop za granicę! Dok±d jechać na zimowy urlop? Miło¶ników białego szaleństwa aura w tym sezonie nie ...
2016-02-05, 14:45
facebook
Eksport jeszcze bardziej opłacalny – wystarczy nie przepłacać za waluty.


60 tysięcy polskich firm może w prosty sposób generować większe zyski ze swojej działalności (tyle rodzimych przedsiębiorstw eksportuje swoje towary). Zyski z działalności można zwiększać nie tylko poprzez ciągłe zdobywanie nowych zagranicznych rynków zbytu, lecz także korzystając z wahań kursów walut oszczędzając na kosztach wymiany walut w kantorach internetowych.

więcej: http://logistyczny.com/p/aktualnosci/glos-z-rynku/item/882-eksport-jeszcze-bardziej-oplacalny-wystarczy-nie-przeplacac-za-waluty
2016-02-05, 14:38
google+
Eksport jeszcze bardziej opłacalny – wystarczy nie przepłacać za waluty

http://logistyczny.com/p/aktualnosci/glos-z-rynku/item/882-eksport-jeszcze-bardziej-oplacalny-wystarczy-nie-przeplacac-za-walutyEksport jeszcze bardziej opłacalny – wystarczy nie przepłacać za walutyPolskie firmy eksportują towary i usługi na teren całej Unii Europejskiej bez ograniczeń. Możliwość tę wykorzystują zarówno duże przedsiębiorstwa, któ...
2016-02-04, 14:48
facebook
5 pomysłów na oszczędności w firmie dzięki wymianie walut online:
http://nf.pl/przedsiebiorca/5-pomyslow-na-oszczednosci-w-firmie-dzieki-wymianie-walut-online,,54249,222
2016-02-04, 14:38
google+
Import a wymiana walut - jak ograniczyć straty?
http://www.dlahandlu.pl/porady-specjalistow/import-a-wymiana-walut-jak-ograniczyc-straty,46492.htmlImport a wymiana walut - jak ograniczyć straty? | dlahandlu.plW tym roku mieliśmy w Polsce upalne lato i na pewno odczujemy skutki suszy, także finansowe - będziemy musieli sprowadzać więcej towarów spożywczych z zagranicy. Importerzy zacierają ręce, niemniej jednak wahania wartości walut mogą odbić się także na ich interesach.
2016-02-03, 14:14
facebook
Tak czy inaczej – bez względu na to w jakim programie zarobkowym działasz, warto przy wypłatach wziąć pod uwagę koszty przewalutowania i prowizje, a jeśli jakiś program ma w ustawieniach zarówno opcję wypłat na konto jak i opcję procesorów płatności – zastanowić się jednak nad skorzystaniem z tej pierwszej. Szczególnie wtedy gdy operuje się większymi kwotami, z których można „wycisnąć” więcej przy odpowiednio wyższym kursie i dobrze przemyślanej „ścieżce wypłat”.

http://aleksandraniedzielska.pl/paypal-bank-kantor-internetowy-plusy-i-minusy-w-programach-zarobkowych
2016-02-03, 14:13
Wolne należy się każdemu
A dla tych, którzy w tym czasie pracują, polecamy nasze codzienne komentarze walutowe o 8.30. Zapraszamy na naszą stronę http://ergokantor.pl/komentarze.html.
Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia
2016-02-01, 09:10
facebook
Kochasz białe szaleństwo? My też! Polecamy sprawdzone zagraniczne kurorty i sposoby na oszczędności!

http://turystyka.wp.pl/title,Kochasz-biale-szalenstwo-My-tez-Polecamy-sprawdzone-zagraniczne-kurorty-i-sposoby-na-oszczednosci,wid,18074859,wiadomosc.html?ticaid=11662f&_ticrsn=3
2016-01-29, 14:23
google+
6 powodów, dla których warto wymieniać walutę w internecie

Dawniej, aby wymienić walutę, musieliśmy znaleźć kantor z najlepszymi cenami, ustawić się w kolejce i dokonać transakcji. Dziś wszystko jest prostsze dzięki kantorom internetowym. Wymiana waluty w e-kantorze przynosi jednak więcej korzyści.

http://www.biznesgazeta.pl/6-powodow-dla-ktorych-warto-wymieniac-walute-w-internecie/6 powodów, dla których warto wymieniać walutę w internecie - BiznesGazetaDawniej, aby wymienić walutę, musieliśmy znaleźć kantor z najlepszymi cenami, ustawić się w kolejce i dokonać transakcji. Dziś wszystko jest prostsze dzięki kantorom internetowym. Wymiana waluty w e-kantorze przynosi jednak
2016-01-29, 14:18
facebook
Kredyt we franku szwajcarskim - jak zaoszczędzić na ratach kredytu?

Co zrobić, żeby kredyt walutowy, wzięty na 35 lat, kosztował nas o kilkadziesiąt tysięcy złotych mniej? Wystarczy wiedzieć, jak zaoszczędzić na ratach i spłacać je w odpowiedni sposób.
http://ergokantor.pl/kredyt-we-franku-szwajcarskim---jak-zaoszczedzic-na-ratach-kredytu.html
2016-01-28, 14:44
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies