Wymieniasz walutę? Ten poradnik jest dla Ciebie!
Przeczytaj! Psychologia inwestowania, czyli o niedoskonałych ludziach…
Biznes, Firma, E-biznes
2017-06-08, 13:58
Święta Bożego Narodzenia - poznaj zwyczaje z innych krajów cz. 1
Święta Bożego Narodzenia tuż tuż. Powoli zaczynamy się do nich przygotowywać. Jest to wyjątkowy czas, nie tylko w Polsce. Niezwykle rodzinny charakter Świąt Bożego Narodzenia, tradycja ubierania choinki oraz dawanie prezentów – to ogólnie obowiązujące zwyczaje na całym świecie. Czym różnią się Święta spędzane w Polsce od tych obchodzonych w innych krajach?
Biznes, Firma, E-biznes
2016-12-05, 07:00
Promocja 30 pipsów od ergokantor.pl
20 października br. wystartowała promocja dla nowych Klientów serwisu internetowej wymiany walut ergokantor.pl. Zasady promocji są proste – załóż bezpłatne konto w ergokantor.pl i wymień walutę, a zdobędziesz aż 30 pipsów w promocji!
Biznes, Firma, E-biznes
2016-10-24, 07:00
facebook
Częściej niż kiedyś także kupujemy euro, dolary czy franki szwajcarskie. Najkorzystniej jest to oczywiście robić w kantorze internetowym, gdzie spready są niskie, transakcji dokonamy nie wychodząc z domu i w sposób całkowicie bezpieczny.

http://www.gazetakrakowska.pl/strefa-biznesu/a/mieszkancy-krakowa-korzystaja-z-kantorow-internetowych-i-oszczedzaja,10728984
Biznes, Firma, E-biznes
2016-10-21, 14:32
google+
Trend korzystania z usług kantorów internetowych jednak nie ogranicza się do pokolenia nałogowych użytkowników internetu, przekonują się do tego zarówno biznesmeni, jak i turyści. Nic dziwnego – e-kantory są dużo wygodniejsze od tradycyjnych placówek.
http://gielda-inwestora.pl/po-nadgodzinach/gadzety-sprzet-technologia/kantor-online-jak-oszczedzac-na-wymianie-walutKantor online – jak oszczędzać na wymianie walut?Wracamy do kraju po długim czasie emigracji zarobkowej, współpracujemy z zagranicznymi firmami, spłacamy zobowiązania w obcej walucie. W końcu wymieniamy pieniądze na polską walutę – ale gdzie...
Biznes, Firma, E-biznes
2015-10-09, 09:02
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies